KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14917357

nr 1491 7357

Jean Skoglund

(1908-1948), Sverige

Etsning, Stockholm från Mosebacke. Signerad. Bildmått: 27x38,5 cm, yttermått inklusive ram: 48,5x58 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:04:36

10/9 16:42:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jean Skoglund

Läs mer om Jean Skoglund